Szukaj na portalu

Między dźwiękiem a ciszą

Dzięki umiejętności uważnego bycia  "tu i teraz" oraz dzięki medytacji można nauczyć się żyć w sposób bardziej obecny. Świadoma obecność wydarza się w nas, ale tylko wtedy, gdy o to zadbamy.  Od października zapraszamy na zajęcia warsztatowe - będą odbywały się w 1 i 3 poniedziałek miesiąca. Tym razem będzie mało teorii a dużo praktyki! Więcej informacji znajdziesz tutaj.

 

Osoby prowadzące: Agnieszka Rejsler-Doroszewska i Adriana Kulas

 

Świadoma obecność - sesje indywidualne

Nową propozycją są sesje indywidualne. Jeśli czujesz, że żyjesz pod dużą presją, te spotkania pomogą Ci złapać oddech, a kto wie, może również zmienić jakość Twojego życia. Tą metodą pracy, można również zaopiekować się doświadczeniem związanym z przeżytą traumą. 

 

 Filmy o praktykowaniu uważności: Mindfulness@YouTube

 

 Osoba prowadząca: Agnieszka Rejsler-Doroszewska 

 Inwestycja: 125 zł/ 50 min.

 

 

Grupa terapeutyczna dla osób z syndromem DDA/DDD - Trwa nabór !

Oferta jest kierowana do osób, które w rodzinie pochodzenia doświadczały problemu nadużywania alkoholu lub innej dysfunkcji przez osobę bliską i do dzisiaj odczuwają z tego powodu przykre konsekwencje w swoim życiu.

 

Praca w grupie umożliwia skorzystanie z leczących czynników procesu terapeutycznego. Dzięki temu zachodzą zmiany psychologiczne dające większe szanse np. na budowanie bardziej satysfakcjonujących relacji z innymi ludźmi, osiąganie ważnych celów zawodowych i osobistych oraz czerpanie większej radości z życia.  Terapia grupowa zaplanowana jest na 1 sobotę w miesiącu (co 3 tygodnie) - cały dzień z przerwą na obiad. Daje to możliwość uczestnictwa w zajęciach również osobom z poza Gdańska. Miejsce realizacji Gdańsk - Śródmieście (blisko Dworca Gdańskiego).

 

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej DDA/DDD. Na zajęciach wprowadzam ćw. z Praktyki Uważności i Porozumienia bez Przemocy. Grupa jest prowadzona w konwencji psychodynamicznej. Sprawdź moje doświadczenie i kwalifikacje w zakładce "O mnie".

 

Osoba prowadząca: Agnieszka Rejsler-Doroszewska tel.: 609 679 055

Współprowadzi: Adriana Kulas 

Czas trwania grupyCykl zajęć to 1 raz w miesiącu przez 10 godz. Cały proces grupowy to 1,5 roku.  

Inwestycja: 350 zł - 1 spotkanie grupowe.

 

Grafika tuu

 
 
 
 
 kontakt:  609 679 055
 
 
 

 

 

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
367262
Go to top