Szukaj na portalu

1403595538

 

Proponujemy:

- Pracę indywidualną

- Pracę w grupie

- Pracę on-line

 

 

 

Poznaj Nas:

Proponowana przez nas pomoc terapeutyczna i warsztaty rozwojowe mają za zadanie wspierać w budowaniu zaufania do siebie.

W naszym społeczeństwie logiczne rozumowanie i argumentacje są wyżej cenione niż słuchanie wewnętrznej mądrości; swoich odczuć, reakcji i wglądu intuicyjnego. Podstawowe ludzkie potrzeby są wspólne wszystkim, bez względu na wiek, płeć, rasę czy przynależność religijną. Pomagamy docierać do wewnętrznych pragnień, bez pomijania racjonalnego myślenia. Uważamy, że możliwe jest przejście drogi od wewnętrznego cierpienia do poczucia równowagi życiowej. Każdy  ma w sobie potencjał do rozwiązania własnych problemów, ale dla zdrowia człowieka ważne jest, by wobec trudności nie pozostawać w osamotnieniu.

 

 

Agnieszka Rejsler-Doroszewska

zdjęcie moje - zespół

Z mojej inicjatywy powstał Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego. Koordynuję pracą ośrodka. Prowadzę sesje indywidualne i grupowe. W pracy staram się odwoływać do mocnych stron klienta i w oparciu o wewnętrzne zasoby pomagać w dokonywaniu pozytywnych zmian życiowych. W tym celu skupiam się na indywidualnej pracy z daną osobą.

Pracuję eklektycznie, nawiązuję do różnych podejść psychoterapeutycznych (do nurtu pracy Psychodynamicznej, Poznawczo-Behawioralnej, Logoterapii, oraz do pracy wg. założeń M. Ericksona).  Uczę lepszego rozumienia własnych potrzeb metodą Porozumienia bez Przemocy oraz prowadzę ćwiczenia, których celem jest redukcja stresu i bardziej świadomy kontakt ze sobą.

 

 

Do współpracy zapraszam doświadczonych specjalistów:

Czytaj więcej: Oferta gabinetowa

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
367264
Go to top