Szukaj na portalu

Życie to bycie w związku – w połączeniu ze sobą, z naturą, z innymi ludźmi, z wszystkim co nas dotyczy. Ufam, że w spotkaniu ze sobą i innymi może zaistnieć kreatywność. Jeżeli będziemy mogli lepiej zrozumieć siebie, (własne pragnienia, dążenia, projekcje), z chwili na chwilę, wówczas doświadczymy poczucia sensu i głębokiego spokoju. Inni ludzie mogą nas inspirować na tej drodze…

 

IMG 20150924 160022

 

 Szukaj według kategorii:

- Uporządkowana duchowość
- Psychorozwój
- Różne

 

 

 

Inne propozycje

Cisza nie musi być pustką. Cisza jest sposobem aby doświadczyć siebie i przekroczyć siebie. Może być chwilą, która napełni Prawdą...

Zobacz, co zawiera Praktyka Uważności. Znajdziesz tu kilka ćwiczeń z zakresu uważności (możesz je wydrukować i przystąpić do praktykowania), oraz artykuły i filmy na ten temat. Zajrzyj też do kącika z akcesoriami do ćwiczeń.

 

baner 2 1 ver8

 

Sprawdź, jakie inicjatywy zostały zaproponowane w Kalendarzu WydarzeńZapoznaj się z Ofertą gabinetową. Prowadzę sesje psychologiczne indywidualne i grupowe. Staram się postrzegać człowieka w jego 3 wymiarach: psycho – społecznym, fizycznym i duchowym. Do współpracy zapraszam osoby, które pracują w różnych konwencjach.

 

 

Zapraszam

Agnieszka Rejsler - Doroszewska

tel. 0 609 679 055

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
367281
Go to top