Szukaj na portalu

Fundacja Świadomego Rozwoju

fundacja światowego rozwojuFundacja została stworzona między innymi po to, aby mogła powstać i funkcjonować szkoła podstawowa oraz gimnazjum działające zgodnie z zasadami proponowanymi przez metodę Porozumienia bez Przemocy (Nonviolent Communication).

Zobacz aktualności:

http://www.fundacjasr.org/Fundacja/AKTUALNOSCI_I.html

 

 

 

Pracownia Psychologiczna 3 wymiary

twarz

Prowadzę sesje indywidualne i grupowe. Zapoznaj się z moją OFERTĄ. Zobacz, co proponuję w AKTUALNOŚĆIACH.

Zachęcam między innymi do skorzystania z coachingu, oraz warsztatów o charakterze rozwojowym.

Rozwój osobisty traktuję jako wyzwanie i sens życia zmierzający do budowania i integrowania potencjału ludzkiego.

  Beata Kilian

 

 

Logo dojrzewalnia

 

Ośrodek ma bardzo dużą ofertę w zakresie rozwoju osobistego. Sam/a się przekonaj:)

Strona: www.dojrzewalnia.pl

Więcej informacji o ofercie:

http://www.dojrzewalnia.pl/dojrzewalnia_roz.html

 

 

 

Stowarzyszenie Forum Rozwoju Integralnego

drzwiCelem stowarzyszenia jest promowanie integralnego podejścia do człowieka i jego rozwoju. W swoich działaniach stowarzyszenie stara się popularyzować teorię integralną i kształtować umiejętności jej praktycznego wykorzystania.

Znajdziesz też tu wiele pomocnych informacji na temat prowadzenia stowarzyszenia, czy fundacji.

Więcej informacji znajdziesz na stronach:

http://www.ngo.pl/, http://bazy.ngo.pl/

 

 

 

 

Satori – przestrzeń mediacji i komunikacji

gryncewicz

Polecam zajęcia prowadzone przez Ewę Gryncewicz – Krzymuską (pedagożkę, mediatorkę, absolwentkę Studium Umiejętności Osobistych Trenera i Lidera Szkoły Trenerów Dojrzewalni Róż).

Firma powstała z głębokiego przekonania, iż świat  może być miejscem pełnym empatii, zrozumienia, szacunku, wolności. Gdzie ważne jest to co my chcemy i jednocześnie równie ważne są potrzeby innych osób. W którym jest miejsce dla każdego, takim jaki jest. W którym konflikty i spory są raczej zagadkami do rozwiązania, a nie siłą niszczącą relacje.

Prywatnie jest miłośniczką kotów, przyrody, dobrej literatury i muzyki. Jej motto: Zacznij od siebie...

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.satori.edu.pl

 

 

 

logo white

Polecam zajęcia na temat uważności prowadzone przez Ewę Kochanowską. Na Jej stronie oprócz propozycji warsztatów znajdziesz wiele interesujących informacji.

Zobacz: www.klinikastresu.com.pl

 

 

Dominika Jasińska

dominikajasinska

Prowadzi warsztaty i szkolenia z komunikacji, rozwiązywania konfliktów i rozwoju osobistego, dla osób prywatnych, firm i szkół. Jako trenerka rozwoju osobistego interesuje się przede wszystkim problematyką komunikacji międzyludzkiej, która obejmuje zarówno kontakt z sobą jak i z innymi - bliskimi, rodziną czy współpracownikami. Pracuje ponadto jako mediator i coach.

W pracy bazuję na Nonviolent Communication (NVC) - Porozumieniu bez Przemocy, metodzie komunikacji i filozofii życia, która opiera się na empatii i kontakcie z własnymi potrzebami w dialogu z innymi ludźmi oraz przede wszystkim z samym sobą. Propaguje ideę NVC w Trójmieście, m in. poprzez działania społecznościowe i rozpowszechnianie informacji o wydarzeniach związanych z NVC w Trójmieście na Facebooku. Informacji szukaj na: Żyrafa w Trójmieście.

Więcej informacji na stronie: http://www.dominikajasinska.pl

 

 

 


babskadzungla

Powstała z myślą o kobietach, które pragną żyć piękniej, pełniej i bardziej świadomie. Od 2010 r. wspiera kobiety na ścieżce ich osobistego rozwoju, inspirując do spotkań (w gronie innych kobiet i z samą sobą) i zmian na lepsze poprzez wymianę doświadczeń i doskonalenie praktycznych umiejętności w zakresie komunikacji, asertywności, radzenia sobie ze stresem i nadmiarem obowiązków. Duża część oferty kursów i warsztatów dedykowana jest pracy na mocnych stronach, komunikacji w sferze zawodowej i osobistej, mediacji konfliktów, motywacji, rozwijaniu kreatywności przy wykorzystaniu metody M. Rosenberga Porozumienie bez przemocy (NVC) i life-coachingu. Babska Dżungla współpracuje z osobami indywidualnymi, firmami i organizacjami NGO. Siedziba znajduje się w Warszawie.

Więcej informacji: www.BabskaDzungla.pl i www.facebook.com/BabskaDzungla

 

 

 Koło Naukowe Mindfulness 

sztuka

Koło Naukowe Mindfulness powstało w 2013 r. na Wydziale Psychologii w Warszawie. Zajmuje się prowadzeniem badań oraz organizacją spotkań z ciekawymi gośćmi, którzy interesują się problematyką mindfulness (praktyka uważności).

 

Więcej informacji na stronie: http://www.swps.pl

 

 

 

Księgarnia internetowa Eneteia

Znajdziesz tu ciekawe książki i możesz zamówić pismo - Albo albo. Problemy psychologii i kultury. Pismo interdyscyplinarnych poszukiwań.

Informacje na stronach: www.eneteia.pl

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
367269
Go to top