Szukaj na portalu

10482382 10201575687474050 947808886067042497 n

Praktyka uważności to bycie całkowicie obecnym w swoim życiu w jedynym momencie, w którym życie jest możliwe, czyli „tu i teraz”. Obserwując rodzące się w nas emocje, myśli, odczucia w ciele, odkrywamy, że sami jesteśmy twórcami naszego doświadczenia, naszego widzenia świata. Praktyka uważności to sposób na lepsze poznanie siebie i swoich reakcji. Tak rozwijana świadomość jest pomocna w nabywaniu umiejętności medytowania.

  

Mam nadzieję, że proponowane przeze mnie informacje i narzędzia okażą się pomocne. Przygotowując materiały korzystałam z książek: "Uważność. Trening redukcji stresu metodą mindfulness" B. Stahl, E. Goldstein, "Mindfulness" T. Roberts, "Uważność. Trening pokonywania codziennych trudności" R. D. Siegel.

 

Proponuję:

- Materiały autorskie

- Inne pomoce

 

 

Na stronie znajdziesz kilka ćwiczeń z zakresu uważności (możesz je wydrukować i przystąpić do praktykowania), oraz artykuły i filmy na ten temat. Zajrzyj też do kącika z akcesoriami do ćwiczeń. Cisza nie musi być pustką. Cisza jest sposobem aby doświadczyć siebie i przekroczyć siebie. Może być chwilą, która napełni Prawdą...

Zajrzyj do zakładki Polecam. Jest to przestrzeń, w której polecane są inne osoby, miejsca, strony. Może coś Cię zainspiruje?... Sprawdź, jakie inicjatywy zostały zaproponowane w Kalendarzu Wydarzeń. Zapoznaj się z Ofertą gabinetową. Aktualnie odbywają się sesje grupowe i indywidualne.

 

 

Agnieszka Rejsler-Doroszewska

tel. 0 609 679 055

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
367266
Go to top