Współpracownicy

KATARZYNA JAKUSZKOWIAK – WOJTEN

Jestem lekarzem psychiatrą, ordynatorem Kliniki Psychiatrii Dorosłych w Gdańsku (Akademia Medyczna). Mam również prywatną praktykę. Nie ograniczam się do farmakoterapii. Istotne jest dla mnie, żeby usłyszeć co ważnego ma do powiedzenia sam pacjent. W ramach współpracy z  Ośrodkiem Rozwoju Samoświadomości prowadzę konsultacje i jeśli jest taka potrzeba realizuję dłuższe leczenie.

AGNIESZKA KLIMEK

Jestem trenerką i praktykiem Focusingu-Relacji Wewnętrznych, terapeutką Somatic Experiencing, psychoterapeutką Psychologii procesu, coachem w podejściu Zen Coaching.
Focusing to jeden z największych darów w moim życiu. Zawsze fascynowało mnie doświadczenie. Bycie w nim, poznawanie, obserwowanie go i towarzyszenie mu. Prowadzę warsztaty on-line (focusing, coaching) i focusing bezpośrednio z grupą.
Focusing to łagodna praktyka docierania do połączenia ze sobą, pomost pomiędzy czuciem się żywym a poczuciem sensu i znaczenia. W tej metodzie pracy szczególnie ważne jest nie rozdzielanie umysłu od ciała i ciała od umysłu. W ramach współpracy z Ośrodkiem „Szczypta Ciszy” zapraszam osoby, które są gotowe do odbycia wewnętrznej podróży w formie kontaktu on-line. Poza pracą terapeutyczną mogą być to również pojedyncze sesje wspierające.

BEATA KILIAN

Jestem z wykształcenia psychologiem (UG) i terapeutą z 20-letnim doświadczeniem. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP). Pracuję z osobami, których problemy wynikają z doświadczeń wychowywania się w rodzinie dysfunkcyjnej tj: z przemocą fizyczną i/lub emocjonalną, opuszczenia przez któregoś z rodziców lub też jego czynnego uzależnienia (od alkoholu, hazardu, pracy itp). Współpracując z Ośrodkiem Rozwoju Samoświadomości prowadzę warsztaty rozwojowe oraz terapię dla osób DDA/DDD. W swojej pracy łączę techniki, których uczyłam się korzystając z wielu różnorodnych szkoleń oraz podążając własną ścieżką rozwoju.

ALA WAWRZYNIAK

Mam wykształcenie wyższe i jestem instruktorką psychoterapii uzależnień. Przez 10 lat pracowałam w zawodzie terapeutki uzależnień w Miejskiej Poradni Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Gdańsku. Jestem otwarta na towarzyszenie w rozwiązywaniu różnych problemów osobistych. W swojej pracy staram się odwoływać nie tylko do nabytej wiedzy psychologicznej, ale w dużej mierze korzystam z osobistego doświadczenia życiowego. W Ośrodku Rozwoju Samoświadomości prowadzę terapię krótko i długoterminową.


Heweliusza 11 gabinet 5, III piętro,
Gdańsk

+48 609 679 055